|
Felles hørings runde med 4 instanser
|
13.30 - 13.45
|
KS Gunn Marit Helgesen , styreleder Lasse Hansen, adm.dir Helge Eide områdedirektør Tone Marie Nybø Solheim, avdelingsdirektør Nina Gran, fagleder
|
13.45 - 13.50
|
LO Peggy Følsvik, 1. sekretær Liv Sannes, avdelingsnestleder Samfunnspolitisk avdeling
|
13.50 - 13.55
|
FAGFORBUNDET ¨ Odd Haldgeir Larsen, nestleder Sissel Skoghaug, nestleder Randi Røvik, rådgiver Ingrid Buset, rådgiver Mats Kvaløy Bjørbekk, rådgiver
|
13.55 - 14.00
|
UNIO Ragnhild Lied, leder Solveig Kopperstad Bratseth, nestleder Henrik Dahle, fagsjef arbeidslivspolitikk
|
14.00 - 14.20
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
Felles høringsrunde med 7 instanser
|
14.20 - 14.25
|
FRIVILLIGHET NORGE Ida Marie Holmin, assisterende generalsekretær Guri Idsø Viken, politisk seniorrådgiver
|
14.25 - 14.30
|
NORGES RØDE KORS Karin Afeef, seksjonsleder, migrasjon Annette Stray, seniorrådgiver, integrering
|
14.30 - 14.35
|
NORSK FOLKEHJELP Kari Eliassen, politisk rådgiver Lise Mensner, politisk rådgiver Flyktning og Integrering
|
14.35 - 14.40
|
SOLIDARITETSUNGDOM Philip R. Coker, politisk nestleder Ida Spjelkavik, rådgiver
|
14.40 - 14.45
|
SOS-BARNEBYER Sissel Aarak, leder for nasjonale programmer Heidi Melbyk, rådgiver for nasjonale programmer
|
14.45 - 14.50
|
REDD BARNA Thale Skybak, seksjonsleder Phuong Nguyen, rådgiver
|
14.50 - 14.55
|
NOAS Ann-Magrit Austenå, generalsekretær Mari Seilskjær, rådgiver
|
14.55 - 15.30
|
Felles spørsmålsrunde
|
15.30 - 15.50
|
Pause
|
|
Felles høringsrunde med 7 instanser
|
15.50 - 15.55
|
NHO SERVICE Bjørn Ove Fjellandsbø, kommunikasjonssjef, NHO Service Tor Brekke, konsernsjef, Hero
|
15.55 - 16.00
|
ARBEID & INKLUDERING I NHO SERVICE Johan-Martin Leikvoll, direktør Gry Nielsen, spesialrådgiver Per Christian Langset, informasjonssjef
|
16.00 - 16.05
|
NORGES IDRETTSFORBUND OG OLYMPISKE OG PARALYMPISKE KOMITÉ (NIF) Tom Tvedt, idrettspresident Håvard Øvregård, rådgiver Per Tøie, leder i idrettspolitisk avdeling
|
16.05 - 16.10
|
SAMARBEIDSGRUPPEN FOR FRIVILLIGSENTRALENE I NORGE Esther Marie Lier, daglig leder
|
16.10 - 16.15
|
BYGGENÆRINGENS LANDSFORENING Audun Brandt Lågøyr, næringspolitisk direktør
|
16.15 - 16.20
|
BOLIGPRODUSENTENES FORENING Jøns Sjøgren, markedssjef Per Jæger, adm. dir.
|
16.20 - 16.25
|
TRANSNATIONAL ARTS PRODUCTION (TRAP) Hilde Maisey, daglig leder
|
16.25 - 17.00
|
Felles spørsmålsrunde
|