|
FELLES HØRING MED 2 INSTANSER
|
09.00 - 09.05
|
NHO Kristina Jullum Hagen, avd.direktør Benedicte Staalesen Nilsen, politisk rådgiver
|
09.05 - 09.10
|
LO Trude Tinnlund, LO-sekretær Liv Sannes, avdelingsnestleder Maria Walberg, rådgiver
|
09.10 - 09.20
|
Felles spørsmålsrunde
|
09.20 - 09.21
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 6 INSTANSER
|
09.21 - 09.26
|
VIRKE Stian Sigurdsen, leder arbeidslivspolitikk Marte Buaas, seniorrådgiver
|
09.26 - 09.31
|
ARBEIDSGIVERFORENINGEN SPEKTER Anne Turid Wikdahl, arbeidslivsdirektør Olav Kvam, fagsjef
|
09.31 - 09.34
|
ABELIA Kjetil Thorvik Brun, fagsjef digitale næringer Christine Korme, direktør for digitalisering og fornyelse
|
09.34 - 09.37
|
NORSK INDUSTRI Carla Botten-Verboven, direktør Terje Hovet, advokat
|
09.37 - 09.40
|
NORGES REDERIFORBUND Are Gauslaa, juridisk direktør Amund Drønen Ringdal, næringspolitisk direktør Thomas Saxegaard, seksjonsleder
|
09.40 - 09.43
|
BYGGENÆRINGENS LANDSFORENING Jon Sandnes, administrerende direktør Siri Bergh, direktør for arbeidsgiverpolitikk og HMS Jomar Talsnes Heggdal, fagsjef næringspolitikk
|
09.43 - 09.53
|
Felles spørsmålsrunde
|
09.53 - 09.54
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 5 INSTANSER
|
09.54 - 09.59
|
UNIO Henrik Dahle, advokat - fagsjef arbeidsliv
|
09.59 - 10.04
|
YS Jorunn Berland, YS-leder Gunn Kristoffersen, leder for samfunnspolitisk avdeling
|
10.04 - 10.09
|
AKADEMIKERNE Kari Sollien, leder Trond Kielland, nestleder Samfunnsviterne
|
10.09 - 10.12
|
TEKNA Terje Sletnes, direktør for samfunnspolitisk seksjon Frode Rognsaa, jurist
|
10.12 - 10.15
|
NITO - NORGES INGENIØR- OG TEKNOLOGIORGANISASJON Trond Markussen, president Tone Tønnesen, utredningssjef Petter Teigen, seniorrådgiver
|
10.15 - 10.25
|
Felles spørsmålsrunde
|
10.25 - 10.40
|
PAUSE
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
10.40 - 10.43
|
ASVL Flemming Trondsen, informasjonssjef Anne-Grethe Strøm-Erichsen, styreleder Dag Sandvik, direktør
|
10.43 - 10.46
|
ARBEIDS & INKLUDERING I NHO Kenneth Stien, direktør Per Christian Langset, kommunikasjonssjef
|
10.46 - 10.49
|
VETERANFORBUNDET SIOPS Gisle Bruknapp Heidi Hovland Bergfald
|
10.49 - 10.52
|
FORBUNDET FOR LEDELSE OG TEKNIKK Jonny Simmenes, forbundsleder Vegard Hansen, utreder
|
10.52 - 11.02
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.02 - 11.03
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
11.03 - 11.06
|
FELLESFORBUNDET Steinar Krogstad, nestleder Line Eldring, rådgiver Inger Karin Hagerup, avdelingsleder
|
11.09 - 11.12
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG Kjersti Barsok, 1.nestleder Hanne Nordhaug, leder NTL NAV
|
11.12 - 11.15
|
FELLESORGANISASJONEN Lisbeth Berntsen Grandalen, FO Oppland
|
11.15 - 11.25
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.25 - 11.26
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 3 INSTANSER
|
11.26 - 11.29
|
UNICEF NORGE Ivar Stokkereit, fagansvarlig
|
11.29 - 11.32
|
FORENING FOR SOSIALT ARBEID ICSW - NORGE Kirsten Rytter, styremedlem Njål Petter Svensson, leder fsa
|
11.32 - 11.35
|
FATTIGNETTVERKET NORGE Per Magnus Øgård, styreleder Rolf Solvang, styremedlem
|
11.35 - 11.40
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.40 - 11.41
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 5 INSTANSER
|
11.41 - 11.46
|
NORGES HANDIKAPFORBUND Arne Lein, forbundsleder Guri Henriksen, seniorrådgiver
|
11.46 - 11.51
|
FUNSKJONSHEMMEDES FELLESORGANISASJON Lilly Ann Elvestad, generalsekretær Berit Larsen, fagpolitisk leder Heidi Sørli-Rogne, rådgiver Grete Crowo, rådgiver
|
11.51 - 11.54
|
UNGE FUNKSJONSHEMMEDE Cecilie Haga, fagpolitisk rådgiver Camilla Lyngen, styreleder
|
11.54 - 11.57
|
NORGES BLINDEFORBUND Arnt Holte, generalsekretær Sverre Fuglerud, seksjonsleder Espen Lahnstein, interessepolitisk rådgiver
|
11.57 - 12.00
|
HØRSELHEMMEDES LANDSFORBUND Anders Hegre, generalsekretær Merete J. Orholm, leder av interessepolitisk avdeling
|
12.00 - 12.10
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.10 - 12.50
|
PAUSE
|
|
FELLES HØRING MED 5 INSTANSER
|
12.50 - 12.55
|
KREFTFORENINGEN Beate Heieren Hundhammer, leder politisk sekretariat Camilla Fosse, spesialrådgiver
|
12.55 - 12.58
|
HJERNESVULSTFORENINGEN Rolf J. Ledal, generalsekretær
|
12.58 - 13.01
|
CEREBRAL PARESE-FORENINGEN Eva Buschmann, generalsekretær Kristin Benestad, rådgiver
|
13.01 - 13.04
|
NORGES PARKINSONFORBUND Magne Wang Fredriksen, generalsekretær Thyra Kirknes, ass. generalsekretær
|
13.04 - 13.07
|
NORSK EPILEPSIFORBUND Therese Ravatn, interessepolitisk rådgiver
|
13.07 - 13.17
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.17 - 13.18
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
13.18 - 13.21
|
PERSONSKADEFORBUNDET LTN Ingeborg Dahl-Hilstad, generalsekretær Per Oretorp, ass. generalsekretær
|
13.21 - 13.24
|
VARDETEATERET Leif de Thurah Sørensen, daglig leder
|
13.24 - 13.27
|
PÅRØRENDEALLIANSEN Anita Vatland, leder Anne-Grethe Terjesen, nestleder
|
13.27 - 13.30
|
UNIVERSITETS- OG HØGSKOLERÅDET Jarle Eid, nestleder NFE-HS Inger Heimdal Stenseng, studierepresentant NFE-HS Tor Rynning-Torp, seniorrådgiver UHR
|
13.30 - 13.40
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.40 - 13.41
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 4 INSTANSER
|
13.41 - 13.44
|
IDRETTSFORBUNDET Anja Veum, leder av breddeidrettsavdelingen Per Tøien, leder for politisk avdeling
|
13.44 - 13.47
|
NORSK ERGOTERAPEUTFORBUND Nils Erik Ness, forbundsleder Tove Holst Skyer, 1.nestleder Toril Laberg, generalsekretær
|
13.47 - 13.50
|
ALOPECIAFORENINGEN Oda Nybakken Molstad, leder
|
13.50 - 13.53
|
PENSJONISTFORBUNDET Harald Olimb Norman, generalsekretær Jan Davidsen, forbundsleder Ragnhild Setsaas, seniorrådgiver Sindre Farstad, rådgiver
|
13.53 - 14.03
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.03 - 14.04
|
Bytte
|
|
FELLES HØRING MED 2 INSTANSER
|
14.04 - 14.07
|
NORGES LASTEBILEIER-FORBUND Geir A. Mo, adm. direktør Knut Gravråk, rådgiver
|
14.07 - 14.10
|
YRKESTRAFIKKFORBUNDET Trond Jensrud, generalsekretær Lin Andrea Guldbrandsen, ass. forhandlingssjef
|
14.10 - 14.15
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.15 - 14.16
|
Bytte
|
14.16 - 14.19
|
STUDIEFORBUNDET FOLKEUNIVERSITETET Bjørn Tjomsland, generalsekretær Ingebjørg Gram, seniorrådgiver
|
14.19 - 14.22
|
Spørsmål
|