10.00 - 10.03
|
UTVIKLINGSFONDET Jan Thomas Odegard, daglig leder Siri O. Kvalø, kommunikasjonsrådgiver
|
10.03 - 10.06
|
SPIRE Hege Skarrud, leder
|
10.06 - 10.09
|
CARITAS Martha Rubiano Skretteberg, generalsekretær Knut Andreas Lid, programsjef
|
10.09 - 10.12
|
NORGES BYGDEKVINNELAG Ellen Krageberg, leder Cesilie Aurbakken, generalsekretær
|
10.12 - 10.27
|
Felles spørsmålsrunde
|
10.27 - 10.30
|
ICAN NORGE Ada Eidshagen Menne, rådgiver
|
10.30 - 10.33
|
NEI TIL ATOMVÅPEN Sigrid Heiberg, nestleder Nina Sofie Pedersen, rådgiver
|
10.33 - 10.36
|
NORSKE LEGER MOT ATOMVÅPEN Anja Lillegraven, daglig leder Maja Fjellvær Thompson, rådgiver
|
10.36 - 10.39
|
NORGES FREDSRÅD Oda Andersen Nyborg, informasjonsrådgiver Malin Løkås Westermann, praktikant
|
10.39 - 10.54
|
Felles spørsmålsrunde
|
10.54 - 10.57
|
SEX OG POLITIKK Tor-Hugne Olsen, daglig leder Kjersti Augland, seniorrådgiver Ellen Hansen, seniorrådgiver
|
10.57 - 11.00
|
LHLS INTERNASJONALE TUBERKULOSESTIFTELSE (LHL INTERNASJONAL) Anna Eilertsen Laila Løchting , seniorrådgiver
|
11.00 - 11.03
|
NORGES BLINDEFORBUND Sverre Fuglerud, seksjonsleder informasjon og samfunnskontakt Kristin Kjæret, interessepolitisk rådgiver
|
11.03 - 11.06
|
ATLAS-ALLIANSEN Andrew Kroglund, seniorrådgiver Morten Eriksen, daglig leder
|
11.06 - 11.09
|
FORUM FOR GLOBAL HELSEFORSKNING Bente Moen, leder Frode Forland, nestleder Katerini Storeng, styremedlem
|
11.09 - 11.24
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.24 - 13.45
|
Pause
|
13.45 - 13.48
|
NÆRINGSLIVETS HOVEDORGANISASJON - NHO Tore Myhre, avdelingsdirektør Magnus Ruderaas, seniorrådgiver
|
13.48 - 13.51
|
IKT-NORGE Fredrik Syversen, direktør for næringsutvikling Christopher Hoff, politisk rådgiver
|
13.51 - 14.01
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.01 - 14.03
|
NORGES VEL Reinaart Pretorius , utenlandssjef Anita Sæbø, seniorrådgiver Leif-Arne Kristiansen, kommunikasjonssjef
|
14.03 - 14.05
|
ETISK HANDEL NORGE Heidi Furustøl, daglig leder
|
14.05 - 14.07
|
SLUG - NETTVERK FOR RETTFERDIG GJELDSPOLITIKK Synnøve Ofte Jakobsen, politisk rådgiver
|
14.07 - 14.09
|
NORDMANNS-FORBUNDET Inger E. Prebensen, president Hanne K. Aaberg, generalsekretær Lene Grønvold, rådgiver kommunikasjon og organisasjon
|
14.09 - 14.19
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.19 - 14.21
|
NORGES FORSKNINGSRÅD Bjørn Tore Kjellemo, avdelingsdirektør
|
14.21 - 14.23
|
UTDANNINGSFORBUNDET Turid Buan Øfsti, sentralstyremedlem Sidsel Aas, seniorrådgiver
|
14.23 - 14.25
|
HUMAN RIGHTS HOUSE FOUNDATION Maria Dahle, daglig leder Ane Tusvik Bonde, seniorrådgiver Daiva Petkeviciute, head of house development and support
|
14.25 - 14.27
|
GCE-NORGE (GLOBAL CAMPAIGN FOR EDUCATION) Øygunn Brynildsen, koordinator for GCE-Norge
|
14.27 - 14.37
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.37 - 14.52
|
Pause
|
14.52 - 14.54
|
LIGHTUP NORWAY Ragnhild Lindahl Torstensen, daglig leder Ida Klungland Lund, nestleder Benedicte Sundli, styremedlem
|
14.54 - 14.56
|
RORG-SAMARBEIDET Arnfinn Nygaard, daglig leder Knut Hjelleset, seniorrådgiver
|
14.56 - 14.58
|
UNGDOMMENS RETTIGHETSORGAN (URO), PLAN INTERNATIONAL NORGE Agnes Nordvik, juniorrådgiver Alexandra Kensland Letelier, youth engangement officer
|
14.58 - 15.00
|
NORGES IDRETTSFORBUND Berit Kjøll, idrettspresident Anne Kristine Soltvedt, politisk rådgiver
|
15.00 - 15.10
|
Felles spørsmålsrunde
|
15.10 - 15.12
|
CREO - FORBUNDET FOR KUNST OG KULTUR Hans Ole Rian, forbundsleder Anders Hovind, nestleder
|
15.12 - 15.14
|
NORSKE DANSEKUNSTNERE Kristine Karåla Øren, forbundsleder Eva Grainger, nestleder
|
15.14 - 15.16
|
NORWEGIAN ARTS ABROAD Edvard Olai Brekke Værland, samfunnskontakt
|
15.16 - 15.18
|
NORSK JAZZFORUM OG FOLKORG Linda Dyrnes, daglig leder FolkOrg Gry Bråtømyr, daglig leder Norsk Jazzforum
|
15.18 - 15.20
|
KUNSTNERNETTVERKET Anders Hovind, leder av arbeidsutvalget Hanne Øverland, medlem av arbeidsutvalget
|
15.20 - 15.30
|
Felles spørsmålsrunde
|