Molberg, Anna

Molberg, Anna (1990-)

Parti:
Høyre
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 21 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 05.08.1990

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2009 - 2013, H.
  • Representant nr 5 for Hedmark, 2021 - 2025, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025