Thorheim, Bård Ludvig

Thorheim, Bård Ludvig (1976-)

Parti:
Høyre
Representant for
Nordland 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 15.10.1976

Stortingsperioder

  • Representant nr 3 for Nordland, 2021 - 2025, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025