Olsen, Dagfinn Henrik

Olsen, Dagfinn Henrik (1966-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Nordland 2021-2025
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
1 år, 237 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 29.06.1966

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Nordland, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2013 - 2017, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2017 - 2021, FrP.
  • Representant nr 5 for Nordland, 2021 - 2025, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 31.08.2018-18.12.2019 for Kjell-Børge Freiberg.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.09.2018 - 18.12.2019

    2021-2025

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025