Fiskaa, Ingrid

Fiskaa, Ingrid (1977-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Rogaland 2021-2025
Medlem
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Femte visepresident
09.10.2021 - 30.09.2022

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Utenriks- og forsvarskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 16.04.1977

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 1997 - 2001, SV.
  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 2001 - 2005, SV.
  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 2009 - 2013, SV.
  • Representant nr 11 for Rogaland, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2021-2025

    Femte visepresident, Stortinget, 09.10.2021 - 30.09.2022

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Utenriks- og forsvarskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Utenriksdepartementet, 20.11.2009 - 30.03.2012

Verv

Tillitsverv i partier

  • Leder Sosialistisk Ungdom 2002-2004
  • Medlem Sosialistisk Venstrepartis sentralstyre fra 2003