Jaffery, Lubna Boby

Jaffery, Lubna Boby (1980-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hordaland 2021-2025
Første nestleder
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 101 dager

Gå til bildegalleri

Jaffery, Lubna Boby møter fast for Persen, Marte Mjøs.

Tilhører

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Første nestleder
30.11.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
26.10.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Medlem gruppestyret
24.11.2021 - 30.09.2025