Merkesdal, Linda Monsen

Merkesdal, Linda Monsen (1973-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hordaland 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 163 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 12.04.1973

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Hordaland, 2017 - 2021, A.
  • Representant nr 15 for Hordaland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU), 05.10.2023 - 30.09.2025