Selnes, Lise

Selnes, Lise (1976-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 58 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 11.11.1976

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Hedmark, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025