Martinussen, Marie Sneve

Martinussen, Marie Sneve (1985-)

Parti:
Rødt
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 197 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
24.07.2023 - 30.09.2025

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
24.10.2023 - 30.09.2025

Rødt

Leder gruppestyret
24.07.2023 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 30.12.1985

Stortingsperioder

  • Representant nr 18 for Akershus, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 24.10.2023
    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 24.07.2023 - 30.09.2025
    Medlem, Valgkomiteen, 24.10.2023 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2021-2025

    Nestleder gruppestyret, Rødt, 06.10.2021 - 24.07.2023
    Leder gruppestyret, Rødt, 24.07.2023 - 30.09.2025