Du bruker en gammel nettleser. For å kunne bruke all funksjonalitet i nettsidene må du bytte til en nyere og oppdatert nettleser. Se oversikt over støttede nettlesere.

Stortinget.no

logo
Hopp til innholdet
Til forsiden
Nilsen, Mona

Nilsen, Mona (1973-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nordland 2021-2025
Ansiennitet:
2 år, 286 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.09.1973

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Nordland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 20.10.2023
    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 20.10.2023 - 30.09.2025