Støstad, Rune

Støstad, Rune (1972-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Oppland 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Vara innpisker
18.10.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 08.01.1972

Stortingsperioder

  • Representant nr 3 for Oppland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2021-2025

    Vara innpisker, Arbeiderpartiet, 18.10.2021 - 30.09.2025