Hjemdal, Silje

Hjemdal, Silje (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Hordaland 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
3 år, 361 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 08.08.1984

Stortingsperioder

  • Representant nr 8 for Hordaland, 2017 - 2021, FrP.
  • Representant nr 10 for Hordaland, 2021 - 2025, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Delegat, FNs generalforsamling, 01.10.2017 - 30.09.2018
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021