Teknisk omlegging av nett-tv og videoarkivet

På grunn av en teknisk omlegging vil Stortingets nett-tv og videoarkivløsning være utilgjengelig fra kl. 14.30 til ca. kl. 17.00 torsdag 15. april. For noen brukere vil løsningen være utilgjengelig enda lenger. Vi beklager de ulemper dette kan medføre.

Johnsen, Tor André

Johnsen, Tor André (1968-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
7 år, 197 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 25.11.1968

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Hedmark, 2001 - 2005, FrP.
  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2009 - 2013, FrP.
  • Representant nr 4 for Hedmark, 2013 - 2017, FrP.
  • Representant nr 5 for Hedmark, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 17.10.2013 - 02.10.2015
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 02.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 12.11.2013 - 30.09.2017
    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 12.11.2013 - 13.10.2015
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 13.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 05.10.2018 - 30.09.2021