Aasen-Svensrud, Maria-Karine

Aasen-Svensrud, Maria-Karine (1980-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Vestfold 2017-2021
Medlem:
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 78 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 22.02.1980

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Vestfold, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 5 for Vestfold, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021