Olsen, Dagfinn Henrik

Olsen, Dagfinn Henrik (1966-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 153 dager

Gå til bildegalleri

Olsen, Dagfinn Henrik møter fast for Freiberg, Kjell-Børge.

Biografi

Personalia

  • Født 29.06.1966

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Nordland, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2013 - 2017, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 31.08.2018 for Kjell-Børge Freiberg.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.09.2018 - 30.09.2021