Gulati, Himanshu

Gulati, Himanshu (1988-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem:
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 73 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 16.06.1988

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Akershus, 2009 - 2013, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2013 - 2017, FrP.
  • Representant nr 8 for Akershus, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Justis- og beredskapsdepartementet, 16.10.2013 - 17.10.2014
    Statssekretær, Statsministerens kontor, 17.10.2014 - 30.09.2017