Lossius, Jorunn Gleditsch

Lossius, Jorunn Gleditsch (1980-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Aust-Agder 2017-2021
Andre nestleder
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 158 dager

Gå til bildegalleri

Lossius, Jorunn Gleditsch møter fast for Ropstad, Kjell Ingolf.

Tilhører

Familie- og kulturkomiteen

Andre nestleder
05.02.2019 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Andre varamedlem gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 29.02.1980

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Aust-Agder, 2017 - 2021, KrF.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 22.01.2019 for Kjell Ingolf Ropstad.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 31.01.2019 - 05.02.2019
    Andre nestleder, Familie- og kulturkomiteen, 05.02.2019 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Andre varamedlem gruppestyret, Kristelig Folkeparti, 29.01.2019 - 30.09.2021