Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Bergstø, Kirsti ( 1981- )

Sosialistisk Venstreparti
E-post: Kirsti.Bergsto@stortinget.no
Representant for Finnmark 2013-2017
Medlem: Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet: 0 år, 211 dager

Ingebrigtsen, Johnny er vararepresentant for Bergstø, Kirsti som er i permisjon.
Finn representantens talerinnlegg

Biografi

Personalia

Født 01.07.1981

Stortingsperioder

Vararepresentant nr 3 for Finnmark, 2005 - 2009, SV.
Representant nr 5 for Finnmark, 2013 - 2017, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

2013-2017

Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

2013-2017

Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk Råd, 24.10.2013 - 30.09.2014

Medlemskap i regjering

Statssekretær, Barne- og likestillingsdepartementet, 19.11.2010 - 05.03.2012

Verv

Tillitsverv i organisasjoner

  • Varamedlem Brukerrådet for representantordninger 2013-2017
 

Tilhører

Sosialistisk Venstreparti
Finnmark

Medlem Arbeids- og sosialkomiteen,
17.10.2013 - 30.09.2017
Varamedlem Stortingets delegasjon til Nordisk Råd,
24.10.2013 - 30.09.2014

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget