Johnsen, Tor André

Johnsen, Tor André (1968-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 75 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 25.11.1968

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Hedmark, 2001 - 2005, FrP.
  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2009 - 2013, FrP.
  • Representant nr 4 for Hedmark, 2013 - 2017, FrP.
  • Representant nr 5 for Hedmark, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 17.10.2013 - 02.10.2015
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 02.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 12.11.2013 - 30.09.2017
    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 12.11.2013 - 13.10.2015
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 13.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021