Bastholm, Une Aina

Bastholm, Une Aina (1986-)

Parti:
Miljøpartiet De Grønne
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem:
Energi- og miljøkomiteen
Medlem:
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 39 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Energi- og miljøkomiteen

Medlem
01.10.2017 - 30.09.2021

Finanskomiteen

Medlem
01.10.2017 - 30.09.2021

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 14.01.1986

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2013 - 2017, MDG.
  • Representant nr 11 for Oslo, 2017 - 2021, MDG.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 01.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 01.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 12.10.2017 - 30.09.2021