09.00 - 09.25
|
|
|
RØDE KORS Tørris Jæger, utenlandssjef
|
|
NORSK FOLKEHJELP Siv Mjaaland, leder for policyarbeid, humanitær nedrustning Silje Rygland, rådgiver, policy og påvirkning, utvikling og humanitært samarbeid
|
|
KIRKENS NØDHJELP Sven Larsen, fung. leder for avdeling for politikk og samfunn Håkon Grindheim, rådgiver
|
|
FLYKTNINGHJELPEN Pål Nesse, seniorrådgiver
|
09.25 - 09.50
|
|
|
AMNESTY INTERNATIONAL I NORGE Tale Hungnes, politikk- og samfunnssjef Ingrid Stolpestad, politisk rådgiver
|
|
REDD BARNA Gunvor Knag Fylkesnes, leder, seksjon politikk og samfunn Irene Dotterud-Flaa, utviklingspolitisk seniorrådgiver
|
|
CARE NORGE Gry Larsen, generalsekretær Mah-Rukh Ali, kommunikasjons- og samfunnsjef Eirik Natlandsmyr, rådgiver politikk og samfunn
|
|
UNICEF NORGE Kim N. Gabrielli, direktør for barns rettigheter og bærekraft
|
09.50 - 10.05
|
|
|
PLAN INTERNATIONAL NORGE Kari Helene Partapuoli, generalsekretær Andreas Gjone, kommunikasjonsrådgiver
|
|
SOS-BARNEBYER Sissel Aarak, programsjef Øystein Sivertsen Sørvig, politisk rådgiver
|
|
FORUT Morten Lønstad, generalsekretær Torunn Sæther, prosjektkoordinator
|
10.05 - 10.20
|
|
|
FOKUS-FORUM FOR KVINNER OG UTVIKLINGSSPØRSMÅL Gro Lindstad, daglig leder Sylvi Bratten, seksjonsleder - analyse og utvikling
|
|
UN WOMEN Caroline Rusten, direktør, un women nordic office
|
|
SEX OG POLITIKK Tor-Hugne Olsen, daglig leder Kjersti Augland, seniorrådgiver
|
10.20 - 10.35
|
Pause
|
10.35 - 10.55
|
|
|
DIGNI Hjalmar Bø, generalsekretær
|
|
RORG-SAMARBEIDET Arnfinn Nygaard, daglig leder Mathias Malmgren, styreleder
|
|
FN-SAMBANDET Anne Cath da Silva, generalsekretær Ellen Sporstøl, kommunikasjonsleder Rune Arctander
|
|
FORUM FOR UTVIKLING OG MILJØ Borghild Tønnesen-Krokan, daglig leder Tonje Merete Viken, seniorrådgiver Ingrid Rostad, rådgiver
|
10.55 - 11.15
|
|
|
ATLAS-ALLIANSEN Morten Eriksen, daglig leder Anders Strømsodd Hosar, politikk- og programrådgiver
|
|
KREFTFORENINGEN Tryggve Kielland, spesialrådgiver Beate H. Hundhammer , seksjonssjef
|
|
NORGES IDRETTSFORBUND Anne Kristine Soltvedt, politisk rådgiver
|
|
NORGES BLINDEFORBUND Arnt Holte, generalsekretær Espen Lahnstein, rådgiver Kristin Kjæret, rådgiver
|
11.15 - 11.35
|
|
|
SPIRE Ida Morén Strøsmø, politisk nestleder Mari Jensen Aas, internasjonal representant
|
|
UNGDOMMENS RETTIGHETSORGAN (URO), PLAN INTERNATIONAL NORGE Agnes Nordvik, juniorrådgiver for "girls get equal" Alexandra Kensland Letelier, youth engangement officer (ledsager)
|
|
LANDSRÅDET FOR NORGES BARNE- OG UNGDOMSORGANISASJONER Rode Margrete Hegstad, styreleder Jarle Aarbakke Tollaksen, politisk rådgiver
|
|
SAIH Beathe Øgård, leder
|
11.35 - 11.55
|
|
|
NORGES FREDSRÅD Liss Schanke, styremedlem
|
|
ICAN Mari Seilskjær, koordinator
|
|
NEI TIL ATOMVÅPEN Anne Skranefjell, styreleder Lars Egeland, nestleder, styret Sigrid Heiberg, nestleder, styret
|
|
NORSKE LEGER MOT ATOMVÅPEN Thea Katrin Mjelstad, rådgiver
|
11.55 - 12.30
|
Lunsj
|
12.30 - 12.50
|
|
|
UTVIKLINGSFONDET Jan Thomas Odegard, daglig leder Siri O. Kvalø, kommunikasjonsrådgiver
|
|
CARITAS Marit Sørheim
|
|
HUMAN RIGHTS HOUSE FOUNDATION Maria Dahle, daglig leder Ane Tusvik Bonde, seniorrådgiver
|
|
SLUG - NETTVERK FOR RETTFERDIG GJELDSPOLITIKK Thea Sofie Rusten Grastveit, politisk rådgiver
|
12.50 - 13.05
|
|
|
FELLESRÅDET FOR AFRIKA Johan N. Hermstad, daglig leder
|
|
FELLESUTVALGET FOR PALESTINA Tora Systad Tyssen, leiar
|
|
BRIGHTER TOMORROW Pamir Ehsas, leder Ghulam Hazrat Ehsas, rådgiver
|
13.05 - 13.25
|
|
|
REGNSKOGFONDET Kamilla Berggrav, seniorrådgiver Anders Haug Larsen, teamleder Anna Bjørndal, leder utenlandsavdeling
|
|
ZERO Per Kristian Sbertoli, fagansvarlig finans
|
|
HOLD NORGE RENT Kine Elisabeth Martinussen, kommunikasjonssjef Ingrid Zimmermann, prosjektmedarbeider Fanny Pindsle, prosjektleder opprydning
|
|
GRID-ARENDAL Joan Fabres, senior expert & project manager - marine litter
|
13.25 - 13.40
|
|
|
MFO - MUSIKERNES FELLESORGANISASJON Hans Ole Rian, forbundsleder Anders Hovind, nestleder Christine Thomassen, nestleder
|
|
NORSK JAZZFORUM OG FOLKORG Gry Bråtømyr, daglig leder Linda Dyrnes, daglig leder
|
|
MUSIC NORWAY Kathrine Synnes Finnskog, direktør Edvard Olai Brekke Værland, samfunnskontakt
|
13.40 - 13.50
|
|
|
NORSKE DANSEKUNSTNERE Kristine Karåla Øren, forbundsleder Ane Smørås, nestleder
|
|
DANSE-OG TEATERSENTRUM - PARTNER I NORWEGIAN ARTS ABROAD Tove Bratten, direktør Christina Friis, rådgiver
|
13.50 - 14.05
|
Pause
|
14.05 - 14.25
|
|
|
KUNSTNERNETTVERKET Anders Hovind, leder av arbeidsutvalget Hilde Tørdal, leder av kunstnerpolitikkutvalget Jørgen Karlstrøm, medlem av kunstnerpolitikkutvalget
|
|
NORWEGIAN CRAFTS Hege Henriksen, direktør, norwegian crafts Tonje Kjellevold, external relations and grants, norwegian crafts
|
|
NORSKE BILLEDKUNSTNERE Hilde Tørdal, styreleder
|
|
OFFICE FOR CONTEMPORARY ART NORWAY (OCA) Katya García-Antón, direktør Anne Charlotte Hauen, grant and administration officer Ingrid Moe, head of external relations and communications Thomas Gunnerud, styremedlem
|
14.25 - 14.40
|
|
|
NHO Anne Louise Aartun Bye, seniorrådgiver Magnus Ruderaas, rådgiver
|
|
NORSK INDUSTRI Egil Sundet, bransjesjef Ove Rogne, ceo Björn Waage, adm. direktor
|
|
FINANS NORGE Ellen Bramness Arvidsson, direktør for strategi og internasjonale forhold
|
14.40 - 14.55
|
|
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG Torstein Brechan, forbundssekretær Marianne Haugh, NTL Norad
|
|
UTDANNINGSFORBUNDET Astrid Thomassen Terje Skyvulstad, nestleder
|
|
NORDMANNS-FORBUNDET/NORWEGIANS WORLDWIDE Inger E. Prebensen Georg Broch Linn Helene Løken Hanne K. Aaberg
|