Orten, Helge

Orten, Helge (1966-)

Parti:
Høyre
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
8 år, 60 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Nestleder
28.10.2021 - 31.12.2021