Fiskaa, Ingrid

Fiskaa, Ingrid (1977-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Rogaland 2021-2025
Medlem
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 236 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Femte visepresident
09.10.2021 - 30.09.2024

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Utenriks- og forsvarskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Europautvalget

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Sosialistisk Venstreparti

Medlem gruppestyret
09.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag (30)

Vis alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle