Nordtug, Julia Sanna Maria Brännström

Nordtug, Julia Sanna Maria Brännström (1991-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Vararepresentant for
Østfold 2017-2021

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finansdepartementet

Politisk rådgiver
17.06.2016 -

Biografi

Personalia

  • Født 28.09.1991

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Østfold, 2013 - 2017, FrP.
  • Vararepresentant nr 4 for Østfold, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Arbeids- og sosialdepartementet, 18.11.2015 - 16.12.2015
    Politisk rådgiver, Landbruks- og matdepartementet, 16.12.2015 - 17.06.2016
    Politisk rådgiver, Finansdepartementet, 17.06.2016 -