Blakstad, Eli

Blakstad, Eli (1962-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Oppland 2013-2017

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og regionaldepartementet

Statssekretær
11.01.2013 -

Biografi

Personalia

  • Født 10.08.1962

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Oppland, 1993 - 1997, Sp.
  • Vararepresentant nr 4 for Oppland, 2005 - 2009, Sp.
  • Vararepresentant nr 3 for Oppland, 2013 - 2017, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Olje- og energidepartementet, 11.03.2011 - 28.09.2012
    Statssekretær, Kommunal- og regionaldepartementet, 11.01.2013 -