Johansen, Jan Steinar Engeli

Johansen, Jan Steinar Engeli (1972-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem:
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 23 dager

Gå til bildegalleri

Johansen, Jan Steinar Engeli møter fast for Listhaug, Sylvi.

Biografi

Personalia

  • Født 12.06.1972

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Møre og Romsdal, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 01.10.2017 for Sylvi Listhaug.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021