Hanssen, Lars Joakim

Hanssen, Lars Joakim (1975-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hedmark 2009-2013
Ansiennitet:
0 år, 11 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 22.10.1975

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2009 - 2013, FrP.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Landbruks- og matdepartementet, 30.10.2013 - 16.12.2015
    Politisk rådgiver, Justis- og beredskapsdepartementet, 16.12.2015 - 29.01.2016