Stub, Margrethe

Stub, Margrethe (1926-1985)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Sist innvalgt som vararepresentant for
Sør-Trøndelag 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 55 dager

Gå til bildegalleri

Stub, Margrethe har avgått ved døden.

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 28.04.1926
  • Død 19.06.1985

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (01.10.1973 - 14.06.1976)
  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (14.06.1976 - 30.09.1977)

Verv

Offentlige verv

  • Varamedlem Styret for Statens balletthøgskole, 1980-1984