Farstad, Pål

Farstad, Pål (1959-)

Parti:
Venstre
Representant
for Møre og Romsdal 2013-2017
Medlem :
Næringskomiteen
Ansiennitet:
3 år, 65 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 01.04.1959

Stortingsperioder

  • Representant nr 9 for Møre og Romsdal, 2013 - 2017, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017
    Medlem, Næringskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk Råd, 24.10.2013 - 30.09.2016