Hussein, Marian

Hussein, Marian (1986-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2021-2025
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 73 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 24.07.1986

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Oslo, 2017 - 2021, SV.
  • Representant nr 11 for Oslo, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025