Sandtrøen, Nils Kristen

Sandtrøen, Nils Kristen (1989-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 59 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 02.02.1989

Stortingsperiodar

  • Representant nr 3 for Hedmark, 2017 - 2021, A.
  • Representant nr 3 for Hedmark, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Personlig varamedlem, Den forberedende fullmaktskomité, 17.06.2021 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 24.10.2019