Aukrust, Åsmund

Aukrust, Åsmund (1985-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Første nestleder
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
10 år, 145 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Første nestleder
30.11.2021 - 30.09.2025

Utenriks- og forsvarskomiteen

Første nestleder
30.11.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Europautvalget

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon for forbindelser med Europaparlamentet

Første nestleder
30.11.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Nestleder gruppestyret
23.03.2022 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Medlem gruppestyret
24.11.2021 - 30.09.2025

Representantforslag (10)

Vis alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle