Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Mathisen, Bente Stein ( 1956- )

Høyre
E-post: bente-stein.mathisen@stortinget.no
Representant for Akershus 2013-2017
Medlem: Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet: 1 år, 290 dager
Finn representantens talerinnlegg

Biografi

Personalia

Født 01.02.1956

Stortingsperioder

Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2009 - 2013, H.
Representant nr 9 for Akershus, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

2013-2017

Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

2013-2017

Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk Råd, 24.10.2013 - 30.09.2015
 

Tilhører

Høyre
Akershus

Medlem Arbeids- og sosialkomiteen,
17.10.2013 - 30.09.2017
Medlem Stortingets delegasjon til Nordisk Råd,
24.10.2013 - 30.09.2015

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget