Utenriks- og konstitusjonskomiteen

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Brundtland, Gro Harlem A 23.10.1989-03.11.1990
Leder Godal, Bjørn Tore A 21.11.1990-15.11.1991
Leder Skaug, Gunnar A 02.12.1991-30.09.1993
Nestleder Petersen, Jan H 23.10.1989-30.09.1993
Sekretær Gjønnes, Kåre KrF 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Berge, Gunnar A 08.11.1990-04.09.1992
Medlem Chaffey, Paul SV 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Enger, Anne Sp 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Five, Kaci Kullmann H 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Godal, Bjørn Tore A 23.10.1989-21.11.1990
Medlem Grøndahl, Kirsti Kolle A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Gudmundseth, Roger A 26.11.1991-30.09.1993
Medlem Gundersen, Fridtjof Frank Uav 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Hagen, Carl I. FrP 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Høegh, Annelise H 23.10.1989-08.11.1990
Medlem Pettersen, Oddrunn A 15.09.1992-30.09.1993
Medlem Skaug, Gunnar A 23.10.1989-02.12.1991
Medlem Steen, Reiulf A 23.10.1989-30.06.1992
Medlem Syse, Jan P. H 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Talleraas, Anders H 23.10.1989-08.11.1990
Medlem Thoresen, Tom A 15.09.1992-30.09.1993