Melby, Guri

Melby, Guri (1981-)

Parti:
Venstre
Representant for
Oslo 2021-2025
Andre nestleder
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 137 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Andre nestleder
20.10.2021 - 30.09.2025

Utenriks- og forsvarskomiteen

Andre nestleder
20.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
26.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon for forbindelser med Europaparlamentet

Andre nestleder
20.10.2021 - 30.09.2025

Venstre

Leder gruppestyret
19.10.2021 - 30.09.2025