Gulati, Himanshu

Gulati, Himanshu (1988-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 148 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Familie- og kulturkomiteen

Medlem
29.01.2020 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
17.10.2017 - 30.09.2020

Fremskrittspartiet

Varamedlem gruppestyret
30.09.2019 - 30.09.2021