Bruun-Gundersen, Åshild

Bruun-Gundersen, Åshild (1986-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Aust-Agder 2017-2021
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 298 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Helse- og omsorgskomiteen

Medlem
12.09.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Varamedlem gruppestyret
01.10.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle