Bjørke, Nils T.

Bjørke, Nils T. (1959-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hordaland 2021-2025
Medlem
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 60 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Andre visepresident
09.10.2021 - 30.09.2022

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
28.10.2021 - 30.09.2022

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle