Bastholm, Une

Bastholm, Une (1986-)

Parti:
Miljøpartiet De Grønne
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 87 dager

Gå til bildegalleri

Haug, Kristoffer Robin er vararepresentant for Bastholm, Une som er i permisjon.

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Fullmaktskomiteen

Medlem
01.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Miljøpartiet De Grønne

Leder gruppestyret
01.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle