Wiborg, Erlend

Wiborg, Erlend (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Østfold 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
8 år, 164 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Fremskrittspartiet

Tredje vara innpisker
01.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle