Christoffersen, Lise

Christoffersen, Lise (1955-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Buskerud 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
16 år, 23 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Fullmaktskomiteen

Medlem
01.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Innpisker
18.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle