Horne, Solveig

Horne, Solveig (1969-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Rogaland 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
13 år, 262 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Justiskomiteen

Medlem
31.01.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
28.09.2018 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Tredje varamedlem gruppestyret
01.10.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle