Kjerkol, Ingvild

Kjerkol, Ingvild (1975-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2017-2021
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
5 år, 278 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Helse- og omsorgskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle