Greni, Heidi

Greni, Heidi (1962-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Sør-Trøndelag 2021-2025
Andre nestleder
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
10 år, 344 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Fullmaktskomiteen

Andre nestleder
01.10.2021 - 30.09.2025

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Andre nestleder
21.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
28.10.2021 - 30.09.2022

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle