Bekkevold, Geir Jørgen

Bekkevold, Geir Jørgen (1963-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Telemark 2017-2021
Leder
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
9 år, 323 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Helse- og omsorgskomiteen

Leder
31.01.2019 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.02.2019 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU)

Personlig varamedlem
26.10.2017 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Nestleder gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Innpisker
06.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle