Andersen, Karin

Andersen, Karin (1952-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Hedmark 2017-2021
Leder
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
23 år, 60 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Leder
17.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU)

Personlig varamedlem
09.11.2017 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Medlem gruppestyret
05.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle